Telsiz Kodu : VHF 72
Çağrı Kodu : VIAPORT MARINA
Koordinat : 40° 48’ 51” N 29° 19’ 12” E

Via DMC Hakkında

"Doğru zaman, doğru proje ve doğru lokasyon" misyonuyla 2008 yılında kurulan Via Properties, bugün dünya çapında uluslararası projelere imzasını atmaya devam ediyor. "Via" markasını, Türkiye dışında da yaptığı yatırımlarla dünyaya tanıtmayı hedefleyen Via Properties, Amerika'daki yatırımlarının ardından, rotasını diğer dünya ülkelerine de çevirmeyi hedefliyor.
 
İçerisinde "ilk"leri barındıran projelerini portföyüne katmaya devam eden Via Properties, perakende, eğlence, inşaat ve turizm sektörlerinde faaliyetlerini sürdürüyor. İstanbul'un en büyük "outlet" konseptli yaşam merkezi Viaport Asia ile başlangıç yapan Via Properties, dünyanın ilk ve tek 5 fonksiyonlu marinasna sahip Viaport Marina projesiyle, Türkiye'nin imaj projeleri arasında gösterilen yapının da yatırımcısı ünvanını taşıyor. Başkent Ankara'nın ilk çevre dostu projesinin yanısıra A+ iş ve ticaret merkezlerini de hayata geçiren grup, iş dünyasına yeni soluk getiren konseptlerin de mimarı. İnşaat alanında faaliyetlerinin yanı sıra işletme ve yönetimini de üstlenen grup, Via Entertainment ile birlikte eğlence sektörünün de nabzını tutuyor. Viaport Marina içerisinde bulunan ViaSea Tema Park ve ViaSea Akvaryum'un da dahil olduğu dev Entertainment kompleksine de imza atan grup, Amerika New York'ta Viaport Rotterdam içerisinde de eğlence üniteleriyle dikkat çekiyor.
 
İnşaat, kiralama, yönetim operasyonu ile 360 derece hizmet anlayışını benimseyen Via Properties, Türk ekonomisine katkı sağlayan projeleriyle, gelişen teknolojiye ayak uyduran, çağa uygun mimari çözümleri ve işletmesiyle bütünlük sağlayan projeler üretmeye devam ediyor...