Telsiz Kodu : VHF 72
Çağrı Kodu : VIAPORT MARINA
Koordinat : 40° 48’ 51” N 29° 19’ 12” E

Marina Kart

Viaport Marina’nın avantajlı dünyasına hoş geldiniz…
 

İstanbul ’un denizle buluştuğu en güzel noktası Tuzla ’da, sosyal yaşamın merkezi haline gelen Viaport Marina ’da yalnızca bir bağlama hizmeti değil, dünyaca ünlü markaların bulunduğu mağazaların, yeme içme alanlarının, Türkiye’nin en hızlı roller coasterı ile 150.000m2 ’lik yeşil alanın, ilgi çekici deniz canlılarının bulunduğu akvaryumun, açık ve kapalı sinema salonlarının, yani hayatın her alanından hizmetler size sunuluyor. Bu hizmetlerden en avantajlı şekilde faydalanabilmeniz için size özel hazırlanmış olan “Marina Card’ı size sunuyoruz.

Marina Card ile marinadaki birçok üye mağaza, restoran ve etkinlik alanlarından indirim kazanabilir, sevdiklerinizle keyifli anlar geçirebilirsiniz. Size özel avantajlar hakkında bilgi almak için çok yakında yayınlanacak olan üye işyerleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Katılım Koşulları

1. Marina Card, Viaport Marina’nın anlaşmış olduğu firmalardan, belirlenen oranlarda indirim hakkından yararlanmayı sunan bir karttır.

2. Marina Card sahibi Viaport Marina müşterileri, güzellik, restoran ve pastaneler, giyim, otel, fuar gibi sektörlerdeki üye iş yerlerinden indirim kazanırlar. Aynı zamanda onların düzenlediği kampanyalardan faydalanırlar.

3. Marina Card’ın geçerlilik süresi 1 yıldır. Her yıl tekne bağlama sözleşme döneminde kartlar yenilenerek dağıtılmaktadır.

4. Marina Card’a üye olan iş yerlerinin listesi ve indirim oranları, Viaport Marina web sitesindeki Marina Card sayfasında yer almaktadır.

5. Marina Card size ulaştığı andan itibaren kartınızı herhangi bir işlem yapmadan kullanabilirsiniz.

6. Kartın mülkiyeti Viaport Marina’ya aittir. Talep edildiği takdirde kartın Viaport Marina’ya iade edilmesi gereklidir.

7. Marina Card kimlik kartı olarak kullanılamaz.

8. Kartın kaybolması halinde kart yenileme işlemi yapılmayacaktır.

9. Kartın kullanımı, Viaport Marina İşletme Yönetmeliği’ne ve 365 gün ve/veya üzeri süreli yapılan bağlama hizmet sözleşmesine tabidir.

10. 365 gün veya üzeri yapılan her sözleşme için 1 (bir) adet Marina Card verilecektir.

11. Teknenin bağlama hizmetinin sona ermesi durumunda kart geçerliliğini yitirecektir.

12. Kartın üçüncü şahıslara verilmesi ve üçüncü şahıslarca kullanımı yasaktır.

13. Viaport Marina, kampanyayı dilediği zaman sona erdirebilir.

14. Kampanyanın sona ermesi durumunda Viaport Marina’dan ya da üye işyerlerinden herhangi bir hak talep edilemez.

15. Marina Card’ın kullanımı için hazırlanmış olan bu yönetmelik; sözleşme imzalasın imzalamasın, teknesi ile Marina’ya giriş yapan tekne sahipleri için bağlayıcı olup, Marina Card’ın kullanılabilmesi için tekne sahipleri işbu yönetmelik hükümlerine uymak zorundadır. İşbu yönetmeliğin Marina Web sayfalarında yayınlanmış olması ve Marina İşletmesi ön bürolarından istenildiğinde temin edilebileceği cihetiyle aleniyet kazandığı hususuna binaen teknesini Marina’ya getiren tekne sahibi, sözleşmeyi imzalamamış olsa dahi, teknesinin marina içinde bulunmasının işbu yönetmelik hükümlerine uyması için yeterli olduğunu kabul beyan ve taahhüt eder.