Telsiz Kodu : VHF 72
Çağrı Kodu : VIAPORT MARINA
Koordinat : 40° 48’ 51” N 29° 19’ 12” E

Marina Hakkında

 

Türkiye’nin en yeni marinasında, 5 çıpalı Dünya standartlarında ve 750 bağlama kapasitesine sahip olan Viaport Marina’da, siz değerli misafirlerimize, yüzer pontonlar ve rıhtımlar ile 80 metreye kadargüvenli bağlamahizmeti sunmaktayız. Özel tasarımı ve coğrafi konumu ile en kötü iklim koşullarına dahi hazır olan Viaport Marina’da gözünüz arkanızda kalmayacak.

Tekne sahipleri için ayrılmış özel otopark alanları, yüksek hızlı ve sınırsız kablosuz internet, yatçı depoları ve sadece tekne sahiplerinin kullanımına açık çamaşırhane, bebek bakım odası, engelli tuvaletleri gib ihizmet alanlarını kapsayan sanitary üniteleri ile Viaport Marina’da konforunuz için gerekli bütün imkânlar bulunuyor.

75 ton lift ile 20.000 metre karelik kara park alanında çekek hizmetleri sağlanırken, tekneniz ile ilgilit üm bakım onarım işlemlerini yaptırabileceğiniz, konusunda uzman tecrübeli kadrosu ile çekek sahasında bulunan teknik servis ünitelerinden faydalanabileceksiniz. Teknenize ait bütün ihtiyaçlarınızı bulabileceğiniz yat market ve Dünya’nın sayılı distribütörlerinin ofis ve servisleri de çekek sahasında hizmetinizde.

İstanbul’un denizle buluştuğu en güzel noktası Tuzla, Viaport Marina ile artık sosyal yaşamın merkezi haline geldi. Sadece bir bağlama hizmeti değil, dünyaca ünlü markaların bulunduğu mağazaların, yeme içme alanlarının, Türkiye’nin en hızlı roller coasterıile 150.000m2’lik yeşil alanın, ilgi çekici deniz canlılarının bulunduğu akvaryumun, açık ve kapalı sinema salonlarının ve 5 yıldızlıbirotelin de bulunduğu Viaport Marina’da hayatın her alanından hizmetler size sunuluyor.

İstanbul’da olmanın keyfini, şehrin gürültüsünden uzakta yaşayabileceğiniz marinamızda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.